Ohita navigaatio

KOVI-toimikunta

Koulutus- ja virkistystoimikunta mm. valmistelee ja toteuttaa alueellisia koulutuksia ja tapahtumia sekä viestii em. asioista.

Koulutus- ja virkistystoimikunta toimii alueyhdistyksen toimintasuunnitelman, talous- ja hallintosäännönmukaisesti sekä OAJ:n määrittelemien alueyhdistyksen velvoitteiden mukaisesti.

Koulutus- ja virkistystoimikunta pyrkii luomaan sekä kehittämään pitkäntähtäimen toimintatapoja ja -käytänteitä. Toimikunnan keskeisinä tavoitteina on myös luoda alueellisia verkostoja ja tehdä tiivistä yhteistyötä alueyhdistyksen muiden toimikuntien kanssa.

Toimikunnan jäsenet

Timo Ahonen

Toimikunnan puheenjohtaja timo.ahonen@salo.fi

Jenni Koski

sihteeri jenni.koski@edu.mynamaki.fi

Veli-Pekka Virtanen

toimikunnan jäsen veli-pekka.virtanen@uusikaupunki.fi

Kirsi Jarkia

toimikunnan jäsen 040 741 5431 kirsi.jarkia@edu.turku.fi

Liisa Lehto-Ääri

toimikunnan jäsen 040 748 6130 liisa.lehto-aari@edu.lieto.fi

Eila Matikainen

toimikunnan jäsen 050 339 6028 eila.matikainen@utu.fi

Anne Suomi

toimikunnan jäsen anne.suomi@laitila.fi

Ville Vainio

toimikunnan jäsen ville.vainio@turkuamk.fi

Johanna Mannström

toimikunnan jäsen johanna.mannstrom@oajvs.fi

Sami Mäkelä

toimikunnan jäsen sami.makela@edu.turku.fi