Ohita navigaatio

Yhteystiedot

Laskutusosoite

Verkkolasku:
OVT-tunnus 0037107516251
välittäjätunnus OKOYFIHH
Muu lasku:
sähköpostilla osoitteeseen: ilmo@oajvs.fi
liitteet pdf-tiedostona.

Toimihenkilöt

Merja Alitalo

Puheenjohtaja 050 365 5327 merja.alitalo@oajvs.fi

Maijumarjut Polviander

Alueasiamies 040 754 0547 marjut.polviander@oajvs.fi

Tuija Mäntsälä

Sihteeri, taloudenhoitaja 040 776 9727 tuija.mantsala@turkuamk.fi

Johanna Mannström

Viestintävastaava 044 563 4909 johanna.mannstrom@oajvs.fi

Hallituksen varsinaiset jäsenet

Merja Alitalo (YSI VS)

Puheenjohtaja 050 365 5327 merja.alitalo@oajvs.fi

Riikkamarja Autio (YSI TURKU)

Hallituksen jäsen

Mika Hakala (OAO)

Hallituksen jäsen 050 528 6565 mika.hakala@raseko.fi

Kirsi Järvi (VOL)

Hallituksen jäsen kirsi.jarvi@mynamaki.fi

Virpi Kangas-Oksanen (YSI VS)

Hallituksen jäsen virpi.kangas-oksanen@somero.fi

Madeleine Karlsson (YSI VS)

Hallituksen jäsen madeleine.karlsson@kimitoon.fi

Pirkko Kuhmonen (OAO)

Hallituksen jäsen pirkko.kuhmonen@turunakk.fi

Harri Laukkanen (YSI VS)

Hallituksen jäsen 050 077 2771 harri.laukkanen@loimaa.fi

Johanna Mannström (VOL)

Hallituksen jäsen 044 563 4909 johanna.mannstrom@oajvs.fi

Tuija Mäntsälä (OAO)

Hallituksen jäsen 040 776 9727 tuija.mantsala@turkuamk.fi

Tuula Okorie (YSI VS)

Hallituksen jäsen tuula.okorie@naantali.fi

Hallituksen varajäsenet

Henna Freman (VOL)

Hallituksen varajäsen 040 523 4611 henna.freman@kaarina.fi

Katja Koski

Hallituksen varajäsen katja.koski@turku.fi

Piia Laaksonen (VOL)

Hallituksen varajäsen 040 777 8358 laaksonenpiia@gmail.com

Laura Lehtonen

Hallituksen varajäsen laura.lehtonen@aura.fi

Maarit Munkki-Utunen

Hallituksen varajäsen

Sami Nikkilä

Hallituksen varajäsen

Annika Norrgård

Hallituksen varajäsen annika.norrgard@edu.pargas.fi

Jarmo Rusi

Hallituksen varajäsen

Tiina-Mari Suckman-Ruohola

Hallituksen varajäsen

Mervi Taurèn (YSI V-S)

Hallituksen varajäsen

Edustus OAJ:ssa

Merja Alitalo

OAJ:n valtuuston jäsen 050 365 5327 merja.alitalo@oajvs.fi

Tero Anttila

OAJ:n valtuuston jäsen, pedagogisen toimikunnan jäsen tero.anttila@naantali.fi

Marja Asikainen

pedagogisen toimikunnan jäsen marja.asikainen@turku.fi

Veli-Matti Hakanen

opettajankoulutustyöryhmän jäsen veli-matti.hakanen@utu.fi

Heli Ketovuori

OAJ:n valtuuston jäsen heli.ketovuori@utu.fi

Harri Laukkanen

OAJ:n valtuuston jäsen 050 077 2771 harri.laukkanen@loimaa.fi

Juha Lindström

OAJ:n valtuuston jäsen juha.lindstrom@turku.fi

Annika Norrgård

OAJ:n valtuuston jäsen 050 501 2712 annika.norrgard@edu.pargas.fi

Petra Örn

OAJ:n valtuuston jäsen petra.orn@turku.fi

Ritva-Liisa Pihlainen

OAJ:n valtuuston jäsen ritva-liisa.pihlainen@turku.fi

Hanna Saarinen

OAJ:n valtuuston jäsen hanna.saarinen@turku.fi

Marita Savonmäki

OAJ:n hallituksen jäsen, OAJ:n valtuuston jäsen, järjestötoimikunnan puheenjohtaja 041 443 2840 marita.savonmaki@paimio.fi

Heidi Tammero

OAJ:n valtuuston jäsen heidi.tammero@turku.fi

Jaana Tomppo

OAJ:n valtuuston jäsen jaana.tomppo@turkuamk.fi

Jorma Uoti

OAJ:n valtuuston jäsen jorma.uoti@raisio.fi

Sameli valkama

OAJ:n valtuuston jäsen sameli.valkama@turku.fi