Ohita navigaatio

Yhteystiedot

Laskutusosoite

Verkkolasku
OVT-tunnus 0037107516251
välittäjätunnus OKOYFIHH

Y-tunnus 1075162-5

Paperilasku pdf-tiedostona sähköpostiin ilmo@oajvs.fi

Postiosoite Aurakatu 20 E-F, 20100 Turku

Toimihenkilöt

Merja Alitalo

Puheenjohtaja 050 365 5327 merja.alitalo@oajvs.fi

Maijumarjut Polviander

Alueasiantuntija 040 754 0547 marjut.polviander@oajvs.fi

Sami Mäkelä

Sihteeri 044 907 3882 sami.makela@oajvs.fi

Tuija Mäntsälä

Taloudenhoitaja 040 776 9727 ilmo@oajvs.fi

Johanna Mannström

Viestintävastaava 044 563 4909 johanna.mannstrom@oajvs.fi

Hallituksen varsinaiset jäsenet

Merja Alitalo

Puheenjohtaja 050 365 5327 merja.alitalo@oajvs.fi

Sami Mäkelä

Sihteeri 044 907 3882 samimakela@oajvs.fi

Markku Seppälä

Koulutuspoliittisen toimikunnan puheenjohtaja markku.seppala@turkuamk.fi

Tuula Okorie

Koulutustoimikunnan puheenjohtaja tuula.okorie@naantali.fi

Jarmo Rusi

Järjestö- ja viestintätoimikunnan puheenjohtaja jarmo.rusi@sskky.fi

Riikkamarja Autio

Hallituksen jäsen riikkamarja.autio@edu.turku.fi

Kirsi Jarkia

Hallituksen jäsen kirsi.jarkia@edu.turku.fi

Kirsi Järvi

Hallituksen jäsen kirsi.jarvi68@outlook.com

Virpi Kangas-Oksanen

Hallituksen jäsen virpi.kangas-oksanen@somero.fi

Liisa Lehto-Ääri

Hallituksen jäsen liisa.lehto-aari@lieto.fi

Jeanette Lindroos

Hallituksen jäsen jeanette.lindroos@edu.pargas.fi

Johanna Mannström

Hallituksen jäsen johanna.mannstrom@oajvs.fi

Annika Norrgård

Hallituksen jäsen annika.norrgard@edu.pargas.fi

Anne Suomi

Hallituksen jäsen anne.porkka@laitila.fi

Jorma Uoti

Hallituksen jäsen jorma.uoti@raisio.fi

Petra Örn

Hallituksen jäsen petra.orn@edu.turku.fi

Hallituksen varajäsenet

Anita Viitasalo

Sami Mäkelän varajäsen anita.viitasalo@gmail.com

Jaana Tomppo

Markku Seppälän varajäsen jaana.tomppi@turkuamk.fi

Laura Lehtonen

Tuula Okorien varajäsen laura.lehtonen@aura.fi

Mika Hakala

Jarmo Rusin varajäsen mika.hakala@raseko.fi

Mikko Kaarmela

Riikkamarja Aution varajäsen mikko.kaarmela@edu.turku.fi

Katja Koski

Kirsi Jarkian varajäsen katja.koski@edu.turku.fi

Merja Alhoke

Kirsi Järven varajäsen merja.alhoke@gmail.com

Mervi Tauren

Virpi Kangas-Oksasen varajäsen mervi.tauren@salo.fi

Hannu Äikiä

Liisa Lehto-Äären varajäsen hannu.aikia@koski.fi

Jaana Mäki-Tuominen

Kristina Lindgrenin varajäsen jaana.maki-tuominen@gmail.com

Eliisa Gylen

Johanna Mannströmin varajäsen eliisa.gylen@paimio.fi

Christoffer Sourander

Annika Norrgårdin varajäsen christoffer.sourander@kimitoon.fi

Mika Nurmi

Anne Suomen varajäsen mika.nurmi@vehmaa.fi

Tiina Leivo

Jorma Uotin varajäsen tiina.leivo@edu.mynamaki.fi

Anu-Katja Nurmi

Petra Örnin varajäsen anu-katja.nurmi@edu.turku.fi

Edustus OAJ:ssa

Annika Norrgård

OAJ:n valtuuston jäsen annika.norrgard@edu.pargas.fi

Tuija Mäntsälä

Ammatilliset opettajat AO ry:n puheenjohtaja, OAJ:n hallituksen jäsen, koulutuspoliittisen toimikunnan pj tuija.mantsala@ammatilliset.fi

Marita Savonmäki

OAJ:n valtuuston jäsen marita.savonmaki@paimio.fi

Sameli Valkama

OAJ:n valtuuston jäsen sameli.valkama@edu.turku.fi

Petra Örn

OAJ:n valtuuston jäsen petra.orn@edu.turku.fi

Anssi Reini

OAJ: valtuuston jäsen

Jussi Tanhuanpää

OAJ:n valtuuston jäsen 050 576 1869 valtuustojussi@gmail.com

Linda Tammelin

OAJ:n valtuuston jäsen 040 4872245 linda.tammelin@turku.fi

Anne Suomi

OAJ:n valtuuston jäsen anne.porkka@laitila.fi

Jaana Kuusisto

OAJ:n valtuuston jäsen jaana.kuusisto@masku.fi

Markku Seppälä

OAJ:n valtuuston jäsen markku.seppala@turkuamk.fi