Ohita navigaatio

Yhteystiedot

Laskutusosoite

Verkkolasku
OVT-tunnus 0037107516251
välittäjätunnus OKOYFIHH

Y-tunnus 1075162-5

Paperilasku pdf-tiedostona sähköpostiin ilmo@oajvs.fi

Postiosoite Aurakatu 20 E-F, 20100 Turku

Toimihenkilöt

Merja Alitalo

Puheenjohtaja 050 365 5327 merja.alitalo@oajvs.fi

Maijumarjut Polviander

Alueasiamies 040 754 0547 marjut.polviander@oajvs.fi

Tuija Mäntsälä

Sihteeri, taloudenhoitaja 040 776 9727 ilmo@oajvs.fi

Johanna Mannström

Viestintävastaava 044 563 4909 johanna.mannstrom@oajvs.fi

Hallituksen varsinaiset jäsenet

Merja Alitalo (YSI VS)

Puheenjohtaja 050 365 5327 merja.alitalo@oajvs.fi

Tuija Mäntsälä (OAO)

Sihteeri, taloudenhoitaja 040 776 9727 ilmo@oajvs.fi

Sameli Valkama (YSI TURKU)

1. varapuheenjohtaja sameli.valkama@turku.fi

Mika Hakala (OAO)

2. varapuheenjohtaja 050 528 6565 mika.hakala@raseko.fi

Johanna Mannström (VOL)

3. varapuheenjohtaja ja viestintävastaava 044 563 4909 johanna.mannstrom@oajvs.fi

Tuula Okorie (YSI VS)

Urheilivastaava 040 722 3216 tuula.okorie@naantali

Anne Porkka (YSI V-S)

Kulttuurivastaava 040 736 7181 anne.porkka@laitila.fi

Riikkamarja Autio (YSI TURKU)

Hallituksen jäsen riikkamarja.autio@turku.fi

Kirsi Järvi (VOL)

Hallituksen jäsen kirsi.jarvi@mynamaki.fi

Virpi Kangas-Oksanen (YSI VS)

Hallituksen jäsen 0400996446 virpi.kangas-oksanen@somero.fi

Madeleine Karlsson (YSI VS)

Hallituksen jäsen 0405156269 madeleine.karlsson@kimitoon.fi

Pirkko Kuhmonen (OAO)

Hallituksen jäsen 040 843 4605 pirkko.kuhmonen@turunakk.fi

Harri Laukkanen (YSI VS)

Hallituksen jäsen 050 077 2771 harri.laukkanen@loimaa.fi

Liisa Lehto-Ääri

Hallituksen jäsen 050 315 0298 liisa.lehto-aari@lieto.fi

Marita Savonmäki (YSI VS)

Hallituksen jäsen 041 443 2840 marita.savonmaki@paimio.fi

Markku Seppälä (OAO)

Hallituksen jäsen 050 598 5913 markku.seppala@turkuamk.fi

Anu Waltari-Grundström (YSI TURKU)

Hallituksen jäsen anuwal@utu.fi

Hallituksen varajäsenet

Tarja Bergfors (OAO)

Markku Seppälän varajäsen 044 907 5497 tarja.bergfors@turkuamk.fi

Henna Freman (VOL)

Kirsi Järven varajäsen 040 523 4611 henna.freman@kaarina.fi

Matti Karplund (YSI VS)

Marita Savonmäen varajäsen matti.karplund@gmail.com

Katja Koski (YSI TURKU)

Riikkamarja Aution varajäsen katja.koski@turku.fi

Piia Laaksonen (VOL)

Johanna Mannströmin varajäsen 040 777 8358 laaksonenpiia@gmail.com

Laura Lehtonen (YSI VS)

Harri Laukkasen varajäsen laura.lehtonen@aura.fi

Maarit Munkki-Utunen (OAO)

Tuija Mäntsälän varajäsen 040 355 0418 maarit.munkki-utunen@turkuamk.fi

Sami Nikkilä (OAO)

Mika Hakalan varajäsen 044 705 7625 sami.nikkila@raseko.fi

Annika Norrgård (YSI TURKU)

Madeleine Karlssonin varajäsen 040 588 9682 annika.norrgard@edu.pargas.fi

Mika Nurmi (YSI VS)

Anne Porkan varajäsen mika.nurmi@vehmaa.fi

Jarmo Rusi (OAO)

Pirkko Kuhmosen varajäsen jarmo.rusi@skky.fi

Tiina-Mari Ruohola (YSI VS)

Tuula Okorien varajäsen tiina-mari.ruohola@raisio.fi

Mervi Taurèn (YSI VS)

Virpi Kangas-Oksasen varajäsen 050 599 4707

Suvi Viitaniemi-Merimaa (YSI TURKU)

Anu Waltari-Grundström varajäsen suvi.viitaniemi-merimaa@turku.fi

Petra Örn (YSI TURKU)

Sameli Valkaman varajäsen 040 566 8906 petra.orn@turku.fi

Edustus OAJ:ssa

Merja Alitalo

OAJ:n valtuuston jäsen 050 365 5327 merja.alitalo@oajvs.fi

Tero Anttila

OAJ:n valtuuston jäsen, pedagogisen toimikunnan jäsen 041 463 5115 tero.anttila@naantali.fi

Marja Asikainen

Pedagogisen toimikunnan jäsen marja.asikainen@turku.fi

Veli-Matti Hakanen

Opettajankoulutustyöryhmän jäsen veli-matti.hakanen@utu.fi

Harri Laukkanen

OAJ:n valtuuston jäsen 050 077 2771 harri.laukkanen@loimaa.fi

Juha Lindström

OAJ:n valtuuston jäsen 044 553 7839 juha.lindstrom@turku.fi

Annika Norrgård

OAJ:n valtuuston jäsen 040 588 9682 annika.norrgard@edu.pargas.fi

Tuija Mäntsälä

Ammatilliset opettajat AO ry:n puheenjohtaja 040 776 9727 tuija.mantsala@ammatilliset.fi

Ritva-Liisa Pihlainen

OAJ:n valtuuston jäsen 040 569 1088 ritva-liisa.pihlainen@turku.fi

Hanna Saarinen

OAJ:n valtuuston jäsen 050 094 0459 hanna.saarinen@turku.fi

Marita Savonmäki

OAJ:n hallituksen jäsen, OAJ:n valtuuston jäsen, järjestötoimikunnan puheenjohtaja 041 443 2840 marita.savonmaki@paimio.fi

Heidi Tammero

OAJ:n valtuuston jäsen 044 907 5426 heidi.tammero@turku.fi

Jaana Tomppo

OAJ:n valtuuston jäsen 040 516 4570 jaana.tomppo@turkuamk.fi

Jorma Uoti

OAJ:n valtuuston jäsen 044 797 1208 jorma.uoti@raisio.fi

Sameli Valkama

OAJ:n valtuuston jäsen 040 778 8385 sameli.valkama@turku.fi

Petra Örn

OAJ:n valtuuston jäsen 040 566 8906 petra.orn@turku.fi