Ohita navigaatio

OAJ:n Nousiaisten seudun paikallisyhdistys

OAJ:n Nousiaisten seudun paikallisyhdistys on Maskun, Nousiaisten ja Ruskon opettajien OAJ:n paikallisyhdistys.

Yhteystiedot

OAJ:n Nousiaisten Seudun PY
Kaarnakuja 4
21210 Raisio

Luottamusmiehet

Mika Martikkala (Nousiainen) mika.martikkala(at)nousiainen.fi
Tiina Pihlajamäki (Masku, Lemu, Askainen) tiina.pihlajamaki(at)masku.fi
Ritva Mäkinen (Rusko, Vahto) ritva.makinen(at)rusko.fi

Työsuojeluvaltuutetut

Elina Hyle-Sjövall (toimihenkilöiden edustaja, Masku) eliisa.hyle-sjovall(at)masku.fi
Mirva Juselius, varatyösuojeluvaltuutettu (Masku) mirva.juselius(at)masku.fi
Tapio Suominen (Nousiainen) tapio.suominen(at)edu.nousiainen.fi
Minna Lehmuskoski (Rusko) minna.lehmuskoski(at)rusko.fi

Hallitus 2018

Puheenjohtaja

Jaana Kuusisto
jaana.kuusisto@gmail.com

Sihteeri

Heini Sinko
Maunun koulu
Talkootie 5
21290 Rusko
heini.sinko(at)gmail.com

Taloudenhoitaja

Marjo Tuomela
Seikelän koulu
Lietsalantie 33
21250 Masku
marjo.tuomela74(at)gmail.com

Hallituksen yhteystiedot

  • Jaana Kuusisto (Masku)
  • Martti Montonen (Nousiainen)
  • Marjo Tuomela (Masku)
  • Sampsa Koivunen (Nousiainen)
  • Elina Salminen (Rusko)
  • Heidi Lange (Rusko)
  • Sari Mantila (Masku)
  • Katja Välimäki (Masku)
  • Marjo Wiberg (Nousiainen)
  • Mirva Juselius (Masku)

 

Muita

Kulttuuriasiamies

Riikka Reinikainen riikka.reinikainen(at)rusko.fi

Urheiluasiamies

Harri Mantila harri.mantila(at)masku.fi

Tiedottaja

Heini Sinko heini.sinko(at)rusko.fi